Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Informační platforma Pedagogicke.info

Ve středu 26. října 2016 byla ustavena neformální otevřená Informační platforma Pedagogicke.info. Tato platforma je především skupinou lidí s blízkým pohledem na aktuální problematiku školství (témata inkluze, kariérní řád, řízení školství a další) a se snahou o realistický a neideologický pohled na školství. Tato skupina je otevřená, bez mluvčích; podle iniciativy členů bude diskutovat a publikovat komentáře k aktuálním školským otázkám.

Pokud máte zájem o aktivní účast, prosíme, vyplňte následující formulář.


    nikdo zatím nehodnotil

4 komentáře k příspěvku

 1. avatar

  Skupina lidí s blízkým pohledem na aktuální problematiku školství? A ten "blízký pohled" je jaký? Je nějak popsán na webu pedagogicke.info? Já ho tam nenašel. Zato jsem tam našel propagaci "interaktivních tabulí", což je z mého pohledu poněkud odrazující.

 2. avatar

  Popsán explicitně není.

  Jakou propagaci "interaktivních tabulí" máte na mysli?

 3. avatar

  Propagací "interaktivních tabulí" mám na mysli cosi, co na mne vyskakuje v reklamním sloupci vpravo - píše se tam něco jako "Ministerstvo zemědělství vytvořilo Výukový program pro interaktivní tabule *Jíme zdravě a s chutí*". Prošťoural jsem váš archiv a našel jsem v něm článek ze 7.11.2016 v podobném duchu.
  Avšak proč z toho zkoušíte mne? Vy nevíte, co se zobrazuje na vašem vlastním webu?
   
  Když už jsem tak prohledával ten váš web, nalezl jsem tam příspěvek nepřátelský vůči panu Prezidentovi. To je pro mne dostatečná informace a o vašem "blízkém pohledu" nyní vím vše, co o něm chci vědět.

 4. avatar

  Z vašeho komentáře nebylo jasné, co máte na mysli. Reklamní banner nepropaguje interaktivní tabule, ale konkrétní bezplatnou aplikaci pro interaktivní tabule. To je dost podstatný rozdíl.

  Příspěvkem nepřátelským panu prezidentovi (prosím, zopakujte si pravidla pro psaní velkých písmen) zřejmě myslíte odkaz v rubrice Ze sociálních sítí, který poukazuje na chyby v anglicky psaném blahopřejném dopisu panu Trumpovi. Je to podle mého názoru věcná kritiky od překladatelské firmy vůči prezidentské kanceláři, nikoli projev nepřátelství vůči komukoli.

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.